Aušanas darbnīca RŪJA

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīca «Rūja»: IZVĒLIES TĒRPU SEV

LV    ENG  Sākums Izvēlies tērpu Pieejams uzreiz Dāvanu karte Kontaktforma Jautājumi Kontakti

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas RŪJA logo

PASŪTĪJUMA VEIDLAPA

MĒRU TABULA

Pēc alfabēta skati dažādu novadu

tautastērpu piedāvājumu:

Tērpu daļas 1:

arheoloģisko tērpu atdarinājumi un to daļas, cepures, matauklas, zeķes

Tērpu daļas 2:

villaines, lakati, ņieburi

Tērpu daļas 3:

jakas, ņieburbrunči, somiņas

Pieejams uzreiz
Vidzeme A-K
Vidzeme L-M
Vidzeme N-R
Vidzeme S-Z
Kurzeme A-M
Kurzeme N-T
Kurzeme U-Z
Zemgale
Augšzeme
Latgale
Tērpu daļas 1
Tērpu daļas 2
Tērpu daļas 3
Tērpu komplekti
Jaunrade
Vīru tērpi
Bērnu tērpi
Citi izstrādājumi

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00

+371 29138875 (Rasa Ozoliņa)

www.amatnieciba.lv E-pasts jautājumiem: info@amatnieciba.lv

www.amatnieciba.lv Ātrākai saziņai raksti uzreiz KONTAKTFORMĀ

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

Aušanas darbnīcas RŪJA izstrādājumi  PIEDĀVĀJUMĀ

Piedāvājam izgatavot etnogrāfiskos sieviešu brunčus no vilnas un arī dazādas etnogrāfiskā tērpa sastāvdaļas. Visi brunču audumi tiek austi pēc pasūtījuma rokas stellēs, tāpēc audumu uzkrājumā nav.

Ja tiek veikts brunču pasūtījums, varam nokomplektēt arī citas tērpa daļas: jaku, ņieburu, villaini, jostu, zeķes, cepuri, lakatu. Saktas un vainagus iesakām izgatavot pie mūsu sadarbības partneriem. Jāņem vērā, ka visi izstrādājumi tiek gatavoti individuāli pēc pasūtītāja izmēriem rindas kārtībā, tāpēc pilna komplekta izgatavošanas termiņš tiek saskaņots, vienojoties ar pasūtītāju.

   KĀ IZVĒLĒTIES

Piedāvājumā ir apskatāmi jau gatavotie brunču audumu paraugi, bet Jūs interesējošā pagasta audumu varam meklēt gan dažādos materiālos, gan muzeju kolekcijās vai arī radīt jaunus rakstu paraugus.

Audumu paraugi ir sakārtoti pēc alfbēta pa novadiem: Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Latgale un Augšzeme.

Jaunradītos auduma raksta paraugus veidojam pēc apvidum raksturīgajām raksta proporcijām, variējot krāsu salikumus, svītru platumus un ritmu. Ko nozīmē «jaunrade» un «Auduma raksts aizsargāts ar autortiesībām: © Rasa Ozoliņa» lasīt ŠEIT

Visus izstrādājumus izgatavojam pēc pasūtītāja izmēriem.

Jautājumus vari uzdot KONTAKTFORMĀ, sūtot e-pastu vai zvanot. Uz Taviem jautājumiem atbildēsim darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

  KĀDI IZMĒRI IR NEPIECIEŠAMI

Lai izgatavotu etnogrāfiskos brunčus, ir nepieciešami 3 izmēri: vidukļa apkārtmērs; no vidukļa līdz grīdai (bez apaviem); augums.

Brunču šūšanai nepieciešamo izmērus atzīmē PASŪTĪJUMA VEIDLAPĀ , bet jaku, ņieburu, kreklu, zeķu, cepuru, vainagu izgatavošanai nepieciešamos izmērus MĒRU TABULĀ

Ja ir iespējams vienoties par pasūtītāja mēru noņemšanu jakai, ņieburam, kreklam, vainagam, cepurei, tad to veicam mēs. Ja pasūtītājs atrodas ārzemēs, vai nav iespējams satikties, iespējams mērus noņemt arī pašam pasūtītājam pēc sagatavotas instrukcijas. Lūdzam precīzi izpildīt visus mērīšanas norādījumus, jo neuzņemamies atbildību par pasūtītāja paša veikta mērījumiem un problēmām, kas var rasties gatava tērpa izgatavošanas laikā neprecīzu izmēru dēļ.

Bez laikošanas iespējams izgatavot brunčus, ņieburu un aksesuārus - cepures, zeķes. Jaku šūšanu uzņemamies, ja iespējama viena laikošana Valmierā, vai, vienojoties - Rīgā.

Ja kolektīvs no ārzemēm vēlas, lai tiktu ņoņemti mēri, vienojoties to ir iespējams veikt, papildus pēc rēķina apmaksājot ceļa, nakšņošanas (ja nepieciešams) izdevumus un dienas naudu (no EUR 30 dienā).

 PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

ĪSI: Aizpildi PASŪTĪJUMU VEIDLAPU, iepazīsties ar DISTANCES LĪGUMU // saņem apstiprinājumu savā norādītajā e-pastā // ja nepieciešms, aizpildi MĒRU TABULU // ja pirmais pasūtījums, savā norādītajā e-pastā saņem avansa rēķinu // apmaksā rēķinu norādītajā termiņā // e-pastā saņem apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu.

PAMATĪGI: 1. Izdomā, kāda pagasta vai novada etnogrāfiskos brunčus Tu vēlies. Tie varētu būt vecāku, vecvecāku vai tavas dzīves (dzimšanas) vietas vai tuvākās apkārtnes. Tā kā muzejos un literatūrā nav atrodami pilnīgi visu vietu brunču audumu paraugi, var gadīties, ka ir saglabājies tikai, piemēram, kaimiņu pagasta brunču audumu paraugs. Izskati pēc novadiem - Kurzeme, Vidzeme, Augšzeme, Latgale, Zemgale.

2. Ja nezini, kāda novada brunčus vēlies, var mēģināt tos izvēlēties pēc mīļākajām krāsām vai raksta - garensvītroti, šķērssvītroti, galdainie, dažādi rakstainie. Ja nu nekas neiet pie sirds, varam veidot etnogrāfijā balstītus pavisam jaunus auduma rakstus.

3. Izlem, vai vēlēsies pasūtīt arī citas tērpa daļas - ņieburu, jaku, villaini, aubi, zeķes un apskati lapas TĒRPA DAĻAS.

4. Kad esi izvēlējies interesējošo tērpu, vai arī nevari sev neko piemērotu atrast, sazinieties ar mums e-pastā  info@amatnieciba.lv , pa tālruni 29138875 (Rasa Ozoliņa, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00), vai savu vēlmi izklāsti KONTAKTFORMĀ .

5. Uz e-pastu un kontaktformā uzdotajiem jautājumiem cenšamies atbildēt vienas darba dienas laikā, bet ja nesaņem e-pastā atbildi, pārbaudi sava pasta Spama (mēstuļu) mapīti.

6. Kad esam telefoniski vai e-pastā vienojušies par pasūtījuma izpildi, lūdzu, aizpildi PASŪTĪJUMU VEIDLAPU, iepazīsties ar DISTANCES LĪGUMU un, ja nepieciešams, aizpildi MĒRU TABULU.

7. Uz pasūtījumu veidlapā norādīto e-pasts adresi nosūtīsim pasūtījuma apkopojumu un ja to akceptēsi, pirmo reizi veicot pasūtījumu, izrakstīsim priekšapmaksas rēķinu 20% apmērā no pasūtījuma kopējās summas.

  APMAKSAS KĀRTĪBA

Iespējams pasūtījumu apmaksāt ar Pay Pal (Revolut, TransferGo) rēķinu, internetbankas maksājumu, vai skaidrā naudā, saņemot pasūtījumu.

Mūsu REKVIZĪTI .

Individuālajiem pasūtītājiem, kuri veic pasūtījumu pirmo reizi, vienojoties par pasūtījumu, izrakstām daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) elektronisku rēķinu 20% apmērā no kopējās summas.

Daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) maksājums netiek atmaksāts, ja pasūtītājs atsauc savu pasūtījumu. Kad tērps ir gatavs, aizsūtām fotogrāfijas un pēc akceptēšanas - rēķinu par atlikušo maksājuma daļu kopā ar piegādes izdevumiem (Latvijas Pasts, kurjerpasti, pakomāti vai privātais kurjers). Pēc rēķina pilnas apmaksas (maksājuma ienākšanas mūsu norēķinu kontā) izsūtam tērpu.

Lielākiem pasūtījumiem (tērpu komplektiem virs EUR 1000) un kolektīvu pasūtījumiem nepieciešama daļēja neatmaksājama priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Pasūtījumiem no ārzemēm tiek piemērota daļēja priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma, tērps tiek izsūtīts tikai pēc pilnas pasūtījuma apmaksas - naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā.

Parastais daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) rēķina apmaksas termiņš ir 10 darba dienas, bet individuāli iespējams vienoties par termiņa pagarinājumu līdz 30 darba dienām. TIKAI TERMIŅĀ APMAKSĀTS AVANSA MAKSĀJUMS NODROŠINA PASŪTĪJMA IZPILDES RINDAS SAGLABĀŠANU.

 PIEGĀDE

Iespējama piegāde ar Latvijas Pastu, "Omniva" kurjeru vai  pakomāu gan Latvijas teritorijā, gan arī jebkurā vietā pasaulē - piegādes cena sākot no 5,00 eiro Latvijas robežās - tiek ietverta gala aprēķinā. Ar klienta izvēlētu citu kurjera pakalpojumu sniedzēju, kurjeram preci saņemot Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā "RŪJA" ("Lejasdambji", Naukšēnu novads, Naukšēnu pagasts, LV 4244) darba dienās 9.00 - 17.00. un klientam atsevišķi apmaksājot piegādes izdevumus, papildus tiek piemērota EUR 3,00 saiņošanas maksa.

 AUTORTIESĪBAS

Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu. Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi. Par jaunrades audumu autortiesībām lasi VAIRĀK ŠEIT.

 

 AKCIJA - šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz: GATAVI TĒRPI

 Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, izvēlies DĀVANU KARTI

PLAŠĀKĀ TAUTASTĒRPU PARAUGU KRĀTUVE INTERNETĀ

www.amatnieciba.lv www.tautasterpi.lv www.brunci.lv www.brunči.lv

UZ AUGŠU