Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīca «Rūja»: TAVS TAUTASTĒRPS

LV    ENG  Sākums Izvēlies tērpu Pieejams uzreiz Dāvanu karte Kontaktforma Jautājumi Kontakti

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas RŪJA logo

PLAŠĀKĀ TAUTASTĒRPU

PARAUGU KRĀTUVE INTERNETĀ

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv

www.brunci.lv

Pēc alfabēta skati

dažādu novadu

tautastērpu piedāvājumu:

Tērpu daļas 1:

arheoloģisko tērpu atdarinājumi un to daļas, cepures, matauklas, zeķes

Tērpu daļas 2:

villaines, lakati, ņieburi

Tērpu daļas 3:

jakas, ņieburbrunči, somiņas

Pieejams uzreiz
Vidzeme A-K
Vidzeme L-M
Vidzeme N-R
Vidzeme S-Z
Kurzeme A-M
Kurzeme N-T
Kurzeme U-Z
Zemgale
Augšzeme
Latgale
Tērpu daļas 1
Tērpu daļas 2
Tērpu daļas 3
Tērpu komplekti
Jaunrade
Vīru tērpi
Bērnu tērpi
Citi izstrādājumi

 

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00

+371 29138875 (Rasa Ozoliņa)

www.amatnieciba.lv E-pasts jautājumiem: info@amatnieciba.lv

www.amatnieciba.lv Ātrākai saziņai raksti uzreiz KONTAKTFORMĀ

www.amatnieciba.lv PASŪTĪJUMA VEIDLAPA

www.amatnieciba.lv MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv PIEEJAMS UZREIZ

www.amatnieciba.lv IZVĒLIES SAVU TĒRPU

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

 

www.amatnieciba.lv Pirms veiciet pasūtījumu, lūdzu, iepazīsties ar distances līgumu ! [Lejuplādēt PDF formātā]

DISTANCES LĪGUMS

Tā kā Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas «Rūja» IK piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10.pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp Pircēju un Pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 

1. Līgums uzskatāms par noslēgtu ar brīdi, kad Pircējs veicis pasūtījumu – aizpildījis pasūtījuma veidlapu mājas lapā www.amatnieciba.lv, www.brunci.lv, www.tautasterpi.lv un piekritis Līguma nosacījumiem. Līgums zaudē spēku, ja pagājušas 5 (piecas) darba dienas no avansa apmaksas brīža (ja ir izrakstīts avansa rēķins), bet pircējs nav veicis avansa apmaksu un nav sazinājies ar Pārdevēju, lai vienotos par citu apmaksas termiņu.

2. Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šo Līgumu un tajā ietvertajiem noteikumiem, viņam tie ir zināmi, viņš tos saprot un pilnībā tiem piekrīt.

3. Pārdevējam ir tiesības bez brīdinājuma ierobežot Pircēja izmantojamos pakalpojumus vai atcelt Pircēja pasūtījumu, ja Pārdevējs uzskata, ka Pircējs var pārkāpt vai pārkāpj Līguma noteikumus, mēģina kaitēt Pārdevējam, Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas «Rūja» IK darbībai vai drošībai, vai trešajām personām.

4. Pārdevējs piekrīt noslēgt Līgumu tikai ar pilngadīgu personu, kuras tiesībspēja un rīcībspēja nav ierobežota.

5. Visas preču cenas ir norādītas eiro bez PVN, jo Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas «Rūja» IK nav PVN maksātājs. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

6. Sniedzot informāciju par sevi, Pircējs dod tiesības Pārdevējam kā personas datu pārzinim atlasīt, uzkrāt, sistematizēt un izmantot visu to informāciju un datus, kurus Pircējs sniedzis, veicot pasūtījumu. Pircēja sniegtos personas datus izmantos tikai Pārdevējs. Pārdevējs apliecina, ka neatklās Pircēja personas datus citām trešajām personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos. Pircējs pasūtījumu veidlapā var atzīmēt, ka tā personas dati jādzēš pēc pasūtījuma izpildes beigām.

7. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties, izmantojot Pay Pal, Paysera. Revolut, TransferGo norēķinu sistēmas, internetbankas maksājumu vai skaidrā naudā saņemot pasūtījumu.

8. Lielākiem Pasūtījumiem (virs EUR 1000) un kolektīvu pasūtījumiem nepieciešama priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Individuālajiem pasūtītājiem, kuri veic Pasūtījumu pirmo reizi, vienojoties par Pasūtījumu, tiek izrakstīts avansa rēķins 20% apmērā no kopējās summas.

Avansa maksājums netiek atmaksāts, ja pasūtītājs atsauc savu Pasūtījumu.

Kad Prece ir gatava, Pircējam tiek e-pastā izsūtītas fotogrāfijas un pēc akceptēšanas - rēķinus par atlikušo maksājuma daļu kopā ar sūtīšanas un iesaiņošanas izdevumiem. Pēc rēķina pilnas apmaksas (maksājuma ienākšanas Pārdevēja norēķinu kontā), Prece tiek izsūtīta.

Pasūtījumiem no ārzemēm tiek piemērots 50% neatmaksājams avanss, Prece tiek izsūtīta tikai pēc pilnas pasūtījuma apmaksas - naudas ienākšanas Pārdevēja norēķinu kontā. Parastais rēķina apmaksas termiņš ir 5 (piecas) darba dienas, bet individuāli iespējams vienoties par termiņa pagarinājumu līdz 15 (piecpadsmit) darba dienām. Tikai termiņā apmaksāts avansa maksājums nodrošina pasūtījuma izpildes rindas saglabāšanu.

Ja ir kavēti pasūtījuma maksājumu termiņi, veicot nākošo pasūtījumu, tiek piemērota 100% priekšapmaksa vai arī klients nokļūst «melnajā sarakstā» un par viņu tiek informēti mūsu sadarbības partneri, kas izslēdz jebkādu turpmāku sadarbību.

9. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās Pasūtījumu komplektēšana netiek veikta.

Pārdevējam ir tiesības uzsākt Pasūtījuma izpildi tikai tad, ja ir saņemta samaksa par Pasūtījumu Pārdevēja bankas kontā vai kādā citā maksājumu sistēmā.

10. Preces piegāde notiek ar Latvijas Pastu, Eksprespastu, «Omniva» pakomātu vai kurjeru gan Latvijas teritorijā, gan arī jebkurā vietā pasaulē. Ja pircējs izvēlas citu piegādes veidu un to apmaksā atsevišķi, gala aprēķinā tiek papildus pievienota saiņošanas maksa EUR 3,00 (trīs eiro,  00 centi) un kurjeram prece jāsaņem Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja» adresē «Lejasdambji», Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV – 4244 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

11. Pēc preču saņemšanas Pircējs pārbauda piegādāto preču atbilstību pasūtītajām precēm un pasūtītajam daudzumam. Ja Pircējs konstatē, ka sūtījumā nav atbilstošs preču daudzums vai piegādātas pasūtījumam neatbilstošas preces, Pircējam nekavējoties Preču saņemšanas dienā par to ir jāinformē Pārdevējs, un jāapraksta konstatētā neatbilstība e-pasta vēstulē, kuru jānosūta uz adresi  info@amatnieciba.lv. Pretējā gadījumā ir uzskatāms, ka piegādātas Pasūtījumam atbilstošas Preces Pasūtījumam atbilstošā daudzumā un kvalitātē. Pārdevējs pārbauda paziņojumā norādītos apstākļus 5 (piecu) darba dienu laikā no brīža, kad ir saņemts paziņojums, un sazinās ar Pircēju, lai rastu situācijas risinājumu.

12. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju (ja tāda ir) un preci lietot tikai saskaņā ar Pārdevēja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

13. Ja Pircējs nolemjat atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 «Noteikumi par distances līgumu» (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot iegādāto Preci atpakaļ Pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā «patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā». Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcas «Rūja» IK saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@amatnieciba.lv.

14. Preču cenu, ko Pircējs, izmantojot atteikuma tiesības, ir atgriezis atpakaļ Pārdevējam šajā Līgumā noteiktā kārtībā, Pārdevējs atgriež Pircējam 10 (desmit) darba dienu laikā pēc preces pieņemšanas.

15. Ja Pircējs atgriež preces Pārdevējam, izmantojot atteikuma tiesības, piegādes maksa un avansa maksājums Pircējam netiek atmaksāts.

16. Preču atgriešanas izdevumus, izņemot ja tiek atgrieztas Līguma noteikumiem neatbilstošas Preces, sedz Pircējs.

17. Nevar atgriezt Preci, kas tiek izgatavota speciāli konkrēta Pircēja vēlmēm (izmēriem) pēc pasūtījuma, izņemot gadījumus, ja saņemtais Pasūtījums neatbilst tam, par ko vienojušies Pircējs un Pārdevējs.

18. Ja garantijas laikā Precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Pārdevēja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem.

19. Par Preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. «Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu» prasībām (MK Noteikumi Nr.631)

20. Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora vai monitora īpatnību dēļ Pircēja datora monitorā redzamo Preču attēls pēc jebkādām pazīmēm atšķiras no preču izskata dabā.

Pārdevēja rekvizīti:

21. IK «Rasas Ozoliņas aušanas darbnīca «Rūja»»

Reģistrācijas numurs: 44102026878

Reģistrācijas apliecības numurs: Nr. K022915. 08.02.2006

Juridiskā adrese: Valdemāra iela 5-3, Rūjiena, Rūjienas novads, LV - 4240

Adrese pasta sūtījumiem: «Lejas Dambji», Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV - 4244

Tālrunis 29138875

e-pasts: info@amatnieciba.lv

BANKAS REKVIZĪTI:

Swedbank

IBAN konts: LV57HABA0551032330255

BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22

 

Distances līgums aktualizēts 2020.gada 5.novembrī

Rasa Ozoliņa

By Rasa Ozoliņa, amatnieciba.lv ; brunci.lv

 

Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīca RŪJA