Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv 

 www.brunci.lv

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem:

darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00  29138875  (Rasa Ozoliņa)


www.amatnieciba.lv  E-pasts jautājumiem:

   info@amatnieciba.lv


www.amatnieciba.lv  Ātrākai saziņai: raksti uzreiz

 kontaktformā


www.amatnieciba.lv  IZVĒLIES SAVU

 TĒRPU


www.amatnieciba.lv  PASŪTĪJUMU  VEIDLAPA


www.amatnieciba.lv  MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

www.amatnieciba.lv PIEEJAMS UZREIZ


Amatniecība Facebook

Amatniecība You Tube

Apmeklē AMATNIECĪBAS profilu draugiem.lv

Lapa atjaunota:  08/10/18

© IK Rūja 2005. - 2018. 

Laipni lūgti Rasas Ozoliņas aušanas darbnīcā «Rūja»

Izvēlies tērpu SEV!

Sākums Kā pasūtīt Izvēlies tērpu Jautājumi Kontakti Pieejams uzreiz

IZVĒLIES SAVU TĒRPU: pēc alfabēta skatīt dažādu novadu tautastērpu piedāvājumu

Vidzeme A-M Vidzeme N-R Vidzeme S-Z Kurzeme A-M Kurzeme N-T Kurzeme U-Z Zemgale Augšzeme Latgale Tērpu daļas 1 Tērpu daļas 2

Stelles Aušanas darbnīcā RŪJA

www.amatnieciba.lv  PIEDĀVĀJUMĀ

Piedāvājam izgatavot etnogrāfiskos sieviešu brunčus no vilnas un arī dazādas etnogrāfiskā tērpa sastāvdaļas. Visi brunču audumi tiek austi pēc pasūtījuma rokas stellēs, tāpēc audumu uzkrājumā nav.

Ja tiek veikts brunču pasūtījums, varam nokomplektēt arī visa tērpu: jaku, ņieburu, villaini, jostu, zeķes, kurpes, vainagu, cepuri, lakatu. Šobrīd nepiedāvājam etnogrāfisko kreklu izgatavošanu! Saktas iesakām  izgatavot pie mūsu sadarbības partneriem. Jāņem vērā, ka visi izstrādājumi tiek gatavoti individuāli pēc pasūtītāja izmēriem rindas kārtībā, tāpēc pilna komplekta izgatavošanas termiņš tiek saskaņots, vienojoties ar pasūtītāju.

www.amatnieciba.lv  KĀ IZVĒLĒTIES

Piedāvājumā ir apskatāmi jau gatavotie brunču audumu paraugi, bet Jūs interesējošā pagasta audumu varam meklēt gan dažādos materiālos, gan muzeju kolekcijās vai arī radīt jaunus rakstu paraugus.

Audumu paraugi ir sakārtoti pēc alfbēta pa novadiem: Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Latgale un Augšzeme.

Jaunradītos auduma raksta paraugus veidojam pēc apvidum raksturīgajām raksta proporcijām, variējot krāsu salikumus, svītru platumus un ritmu. Ko nozīmē «jaunrade» un «Auduma raksts aizsargāts ar autortiesībām: © Rasa Ozoliņa» lasīt ŠEIT.

Visus izstrādājumus izgatavojam pēc pasūtītāja izmēriem.

Jautājumus vari uzdot  KONTAKTFORMĀ, sūtot e-pastu vai zvanot. Uz Taviem jautājumiem atbildēsim darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.

www.amatnieciba.lv  PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Aizpildi pasūtījuma veidlapu, iepzīsties ar distances līgumu // saņem apstiprinājumu savā norādītajā e-pastā // ja nepieciešms, aizpildi mēru tabulu // ja pirmais pasūtījums, savā norādītajā e-pastā saņem avansa rēķinu // apmaksā rēķinu norādītajā termiņā // e-pastā saņem apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu

Sīkāk lasi ŠEIT.

Šodien aizpildot pasūtījumu veidlapu, pasūtījumus izpildes termiņš ir 2018.gada 15.decembris!

www.amatnieciba.lv  KĀDI IZMĒRI IR NEPIECIEŠAMI

Lai izgatavotu etnogrāfiskos brunčus, ir nepieciešami 3 izmēri: vidukļa apkārtmērs; no vidukļa līdz grīdai (bez apaviem); augums.

Brunču šūšanai nepieciešamo izmērus atzīmē PASŪTĪJUMA VEIDLAPĀ, bet jaku, ņieburu, kreklu, zeķu, cepuru, vainagu izgatavošanai nepieciešamos izmērus MĒRU TABULĀ.

Ja ir iespējams vienoties par pasūtītāja mēru noņemšanu jakai, ņieburam, kreklam, vainagam, cepurei, tad to veicam paši. Ja pasūtītājs atrodas ārzemēs, vai nav iespējams satikties, iespējams mērus noņemt arī pašam pasūtītājam pēc sagatavotas instrukcijas. Lūdzam precīzi izpildīt visus mērīšanas norādījumus, jo neuzņemamies atbildību par pasūtītāja paša veikta mērījumiem un problēmām, kas var rasties gatava tērpa izgatavošanas laikā neprecīzu izmēru dēļ.

Bez laikošanas iespējams izgatavot brunčus, ņieburu un aksesuārus - vainagus, cepures, zeķes. Jaku šūšanu uzņemamies, ja iespējama viena laikošana Valmierā, vai, vienojoties - Rīgā.

Ja kolektīvs no ārzemēm vēlas, lai tiktu ņoņemti mēri, vienojoties to ir iespējams veikt, papildus pēc rēķina apmaksājot ceļa, nakšņošanas (ja nepieciešams) izdevumus un dienas naudu (no EUR 30 dienā).

www.amatnieciba.lv  Autortiesības

Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu. Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi. Par jaunrades audumu autortiesībām lasi VAIRĀK ŠEIT.

www.amatnieciba.lv  DĀVANU KARTE

Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, bet nezini, kāda novada brunčus dāvināt, vari izvēlēties DĀVANU KARTI.

www.amatnieciba.lv  AKCIJA: šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz: SKATĪT ŠEIT

 

Rasa Ozoliņa

By Rasa Ozoliņa, amatnieciba.lv; brunci.lv


IZVĒLIES SAVU TĒRPU: pēc alfabēta skatīt dažādu novadu tautastērpu piedāvājumu

Vidzeme A-M Vidzeme N-R Vidzeme S-Z Kurzeme A-M Kurzeme N-T Kurzeme U-Z Zemgale Augšzeme Latgale Tērpu daļas 1 Tērpu daļas 2


Ja Tev ir jautājumi, raksti uzreiz

KONTAKTFORMĀ:

UZ AUGŠU


Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu.

Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi.