Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv 

 www.brunci.lv

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem:

darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00  29138875  (Rasa Ozoliņa)


www.amatnieciba.lv  E-pasts jautājumiem:

   info@amatnieciba.lv


www.amatnieciba.lv  Ātrākai saziņai: raksti uzreiz

 kontaktformā


www.amatnieciba.lv  IZVĒLIES SAVU

 TĒRPU


www.amatnieciba.lv  PASŪTĪJUMU  VEIDLAPA


www.amatnieciba.lv  MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

www.amatnieciba.lv PIEEJAMS UZREIZ


Amatniecība Facebook

Amatniecība You Tube

Apmeklē AMATNIECĪBAS profilu draugiem.lv

Lapa atjaunota:  08/10/18

© IK Rūja 2005. - 2018. 

 

Laipni lūgti Rasas Ozoliņas aušanas darbnīcā «Rūja».

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Sākums Kā pasūtīt Izvēlies tērpu Jautājumi Kontakti Pieejams uzreiz

www.amatnieciba.lv Vai es varu iegūt atlaidi savam pasūtījumam?

​Jā, 3% atlaide ir tērpu komplektiem virs EUR 1000, 2.pasūtījumam - sūtīšanas izmaksas Latvijas teritorijā (ja saglabāti klienta dati) un sākot ar 3.pasūtījumu mīnus 3%  (ja saglabāti klienta dati).

www.amatnieciba.lv Kā kļūt par LOJALITĀTES PROGRAMMAS dalībnieku?

​Par Lojalitātes programmas dalībnieku kļūst, veicot otro pasūtījumu. Ieguvumi: 2.pasūtījumam - sūtīšanas izmaksas Latvijas teritorijā un sākot ar 3.pasūtījumu mīnus 3% - atkarībā no komplektācijas. 4 reizes gadā jūs e-pastā saņemsiet mūsu jaunumu lapu un jums ir priekšrocības ierobežota apjoma akciju piedāvājuma laikā.

www.amatnieciba.lv Vai mēs iepērkam tautas tērpus?

​Nē, mēs piedāvājam tikai jaunus, īpaši katram klientam darinātus tērpus.

www.amatnieciba.lv Vai mums ir tautas tērpu noma?

​Nē, jo risks sabojāt iznomāto tērpu ir liels, piemēram - Līgo svētkos.

www.amatnieciba.lv Vai pasūtīto tērpu var iegādāties līzingā?

​Šobrīd nē, bet mēs varam sadalīt jūsu maksājumu vairākās daļās, kamēr tiek veikta tā izpilde.

www.amatnieciba.lv Kāds ir garantijas laiks izgatavotajiem tērpiem?

​2 gadi, ja klients ir izpildījis tērpa kopšanas prasības un tas nav bojāts klienta vainas dēļ.

www.amatnieciba.lv Vai pasūtījuma apmaksu var veikt ar bankas karti, ierodoties darbnīcā pēc tērpa?

​Nē, šobrīd nevar, uz vietas var norēķināties tikai skaidrā naudā.

www.amatnieciba.lv Vai mani iesniegtie dati pasūtījumu veidlapā tiek droši glabāti?

​Jā, tie netiek nodoti trešajām personām un tos izmanto tikai pasūtījuma izpildei. Saglabājot savus datus mūsu datu bāzē jūs piekrītat ne biežāk kā 4 reizes gadā savā norādītajā e-pastā saņemt amatnieciba.lv jaunumu lapu. Savus datus jūs varat dzēst, to atzīmējot PASŪTĪJUMA VEIDLAPĀ - pēc pasūtījuma izpildes no datu bāzes tiek dzēsti gan jūsu pasūtījuma, gan saziņas dati. Šajā gadījumā jūs zaudējat LOJALITĀTES ATLAIDES.

www.amatnieciba.lv Vai veicot pasūtījumu man būs jāveic priekšapmaksa?

​Individuālajiem pasūtītājiem, kuri veic pasūtījumu pirmo reizi, vienojoties par pasūtījumu, izrakstām daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) elektronisku rēķinu 20% apmērā no kopējās summas.

Daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) maksājums netiek atmaksāts, ja pasūtītājs atsauc savu pasūtījumu. Kad tērps ir gatavs, aizsūtām fotogrāfijas un pēc akceptēšanas - rēķinu par atlikušo maksājuma daļu kopā ar piegādes izdevumiem (Latvijas Pasts, kurjerpasti, pakomāti vai privātais kurjers). Pēc rēķina pilnas apmaksas (maksājuma ienākšanas mūsu norēķinu kontā) izsūtam tērpu.

Lielākiem pasūtījumiem (tērpu komplektiem virs EUR 1000) un kolektīvu pasūtījumiem nepieciešama daļēja neatmaksājama priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Pasūtījumiem no ārzemēm tiek piemērota daļēja priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma, tērps tiek izsūtīts tikai pēc pilnas pasūtījuma apmaksas - naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā.

Parastais daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) rēķina apmaksas termiņš ir 5 darba dienas, bet individuāli iespējams vienoties par termiņa pagarinājumu līdz 30 darba dienām. TIKAI TERMIŅĀ APMAKSĀTS AVANSA MAKSĀJUMS NODROŠINA PASŪTĪJMA IZPILDES RINDAS SAGLABĀŠANU.

Ja klients ir Lojalitātes programmas dalībnieks, priekšapmaksa nav jāmaksā pasūtījumiem līdz EUR 500.

www.amatnieciba.lv Ko nozīmē: «Auduma raksts aizsargāts ar autortiesībām: © Rasa Ozoliņa»

​Šis auduma raksts ir radīts  Rasas Ozoliņas aušanas darbnīcā «Rūja» un kā intelektuālais īpašums ir aizsargāts ar autortiesībām. Lai kāds cits reproducētu (austu, digitāli apdrukātu vai kā citādi pavairotu šo paraugu), jānoslēdz rakstisks licences līgums un jāsamaksā parauga izmantošanas tiesību maksa.

Parauga izmantošanas maksa kolektīvai lietošanai ir EUR 350, individuālai lietošanai - EUR 150.

Apmaksa tiek veikta pēc izrakstīta rēķina, kolektīvās lietošanas tiesības tiek iegūtas uz šī parauga lietošanu līdz deju kolektīva, kora, jebkuras juridiskas personas likvidēšanas brīdim. Tās nevar tēlākpārdod, pārņemt cita lietošanā vai īpašumā. Individuālās lietošanas tiesības ir beztermiņa, bet nevar tikt nodotas trešajai personai.

Individuālā lietošana ir: 1 līdz  3 brunči, vai arī vairāk, ja pasūtīts tiek vienas ģimenes locekļiem.

Kolektīvā lietošana

1) deju kolektīvam, korim, jebkurai juridiskai personai  - vairāk nekā 4 brunči no jaunrades auduma parauga, ja tie netiek austi un šūti mūsu darbnīcā;

2)  juridiskai vai fiziskai personai, kura nodarbojas ar jaunrades auduma reproducēšanu (aušana, digitālā apdruka vai jebkāda citāda pavairošana).

www.amatnieciba.lv Vai es varu izmantot attēlus no mājas lapas www.amatnieciba.lv?

Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu vai arī tiek pievienota norāde «Attēls no Rasas Ozoliņas aušanas darbnīcas «Rūja» mājas lapas www.amatnieciba.lv». Bez logotipa vai norādes, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi.

 

 

IZVĒLIES SAVU TĒRPU: pēc alfabēta skatīt dažādu novadu tautastērpu piedāvājumu

Vidzeme A-M Vidzeme N-R Vidzeme S-Z Kurzeme A-M Kurzeme N-T Kurzeme U-Z Zemgale Augšzeme Latgale Tērpu daļas 1 Tērpu daļas 2


Ja Tev ir jautājumi, raksti uzreiz

KONTAKTFORMĀ:

UZ AUGŠU


Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu.

Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi.